1

Téma: Aktualizace 2018

Jak si jistě každý z vás všiml, fórum prošlo několika změnami.
Hlavním cílem aktualizace fóra bylo zabezpečit fórum přičemž jsme přidali nebo upravili některé funkce.

Změny:
Změna designu fóra - S novou verzí systému fóra přišel i nový design, který je dle mého názoru příjemnější a přehlednější.
Úprava Avatarů - Nyní lze na fórum nahrát avatar o velikosti 120x120 pxelů, také byla změněna maximální velikost souboru na 10MB.

Novinky:
Možnost psaní soukromých zpráv - nyní si mezi členy fóra můžete psát pomocí soukromých zpráv označených "PM".
http://www.plavidla.cz/forum/uploads/images/2018/10/e15ecb2e483ce231cec7d15588857ccf.png
Nahrávání obrázků přímo na fóru - Nahrávejte obrázky do fóra snadno a přímo při psaní příspěvku, stačí využít nového tlačítka při psaní nového téma nebo odpovědi.
http://www.plavidla.cz/forum/uploads/images/2018/10/b288258c4e95adb829330d12edb397d5.png

Mladý nadšenec do IT a programování. Více informací, projekty a plno dalšího najdete na mém osobním blogu Kudris.cz

2

Re: Aktualizace 2018

velké díky

3

Super, palec nahoru smile

RINKER Fiesta VEE 250  Mercruiser V8 350 MAG

4

Ahoj mám dotaz, předesílám ,že nejsem s počítačem moc velký kamarád, ale od poslední odstávky v listopadu, zlobí přihlášení na forum. Na hlavní stránce mi to píše že nejsem přihlášený, když otevřu forum tak také, takže nevidím nové příspěvky, ale když otevřu jednotlivé téma tak mi automaticky naskočí že jsem přihlášený. Je to vůbec možné. Děkuji za odpověď

5

to samy

6

Tak při kliknutí na ,,nové příspěvky,, mne to přihlásí automaticky, nevidím v tom problém

7

Zásadní problém to určitě není, jen mi trochu vadí , že nevidím v jaké diskuzi je nový příspěvek a musím studovat datum. Dřív se mi diskuze s novým příspěvkem označila. Jinak to určitě přežiju

8

Ja bych zkusil odhlásit a prihlasit znova, nebo evt. smazat cookies.

** Romana R430 / Minimost 8ft **

www.seaflea.eu

9

Už hledám v čem je problém.

Mladý nadšenec do IT a programování. Více informací, projekty a plno dalšího najdete na mém osobním blogu Kudris.cz

10

Tak jsem přidal do kódu takové provizorní řešení, tak  by se mi hodil nějaký feedback, jestli už je to v pořádku.

11

Mě přihlašování chodilo před tím a chodi i teď. Jen zmizelo tlačítko Aktivní temata

Bayliner Ciera 2355

12

U mě to je horší. Ukáže se jen vlákno s novým příspěvkem, ale neukáže to přímo odkaz na novej příspěvek.

13

Zkuste promazat cookies.

14

cookie smazano... U mě dobrý smile

Bayliner Ciera 2355

15

Kudris napsal:

Tak jsem přidal do kódu takové provizorní řešení, tak  by se mi hodil nějaký feedback, jestli už je to v pořádku.

Dnes jsem si všiml, že si někdo pohrál s nastavením a začalo to korektně fungovat na telefonu. Chválím a děkuji.

16

jirkas napsal:
Kudris napsal:

Dnes jsem si všiml, že si někdo pohrál s nastavením a začalo to korektně fungovat na telefonu. Chválím a děkuji.

Díky, snažím se aby to vše pořádně fungovalo, ale jelikož je to opravdu starý web, tak je to celkem fuška.

17

karelgumak napsal:

cookie smazano... U mě dobrý smile

Super, díky za zpětnou vazbu.