Půjčovna obytných lodí na Vltavě / Labi


9.600 KČ
Popis

Půjčovna obytných lodí na Vltavě a Labi v Nelahozevsi nabízí k pronájmu pohodlné a dobře ovladatelné lodě VIKING 26 s kapacitou 4 osob. Pronajmout lze na týden, mini-týden, prodloužený víkend.

K řízení našich lodi není potřeba žádný lodní průkaz ani zkoušky.

Vybavení lodí: 2x oddělená ložnice + kompletní lůžkoviny, osušky a ručníky, sprcha – teplá voda, WC s elektrickým splachováním, vybavená kuchyňka, vařič, lednice, topení, TV, rádio + CD/USB, zásuvka 12V, USB nabíječka, 230V – pouze při připojení na břehovou přípojku (při kotvení v marině).

Při předání lodě vám vše ukážeme, vysvětlíme a poté s vámi vyplujeme na zkušební plavbu, jejíž délka je uzpůsobena každému dle jeho schopností či zkušeností.

Co je zahrnuto v ceně:
Pronájem lodi, zaškolení, zkušební plavba, technický servis během plavby, plyn – 5 kg, voda a elektrika v domovském přístavu, lůžkoviny, osušky a ručníky, závěrečný úklid (silně znečištěná loď – úklid zpoplatněn), pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, parkování 1. automobilu / loď zdarma ( další auto je zpoplatněno dle ceníku marina Vltava, Nelahozeves).

Co není obsaženo v ceně:
Pohonné hmoty (formou motohodiny 1mtH – 175 Kč), spoluúčast pojistného plnění (kauce 13 000 Kč).

Do konce letních prázdnin máme již cca. 3/4 termínů obsazených, prázdninové termíny již zcela obsazeny, poslední dva volné termíny v červnu 6.-10. a 13.-17. – od NEDĚLE do ČTVRTKA
loď Fortuna, cena 12 300 Kč.
Více informací na www.obytne-lode.cz

Uvedená cena 9600 Kč je za pronájem lodě na prodloužený víkend (Čt-Ne) či mini-týden (Ne-Čt) v měsících duben, říjen 2021.

Zobrazení inzerátu: 106