Výstava Boot Düsseldorf, která právě dnes skončila, hostila v 18-halách celkem 1659 vystavovatelů ze 55 zemí.

Češtinu bylo slyšen nejen velmi často mezi stánky, ale také u z úst českých vystavovatelů. Počet českých návštěvníků byl opravdu vysoký a svědčí o tom, že úroveň a rozsah lodních výstav pořádaných v České republice neodpovídá požadavkům potencionálních kupujících. Není se čemu divit, vždyť celková výstavní plocha činila 103 tisíc metrů čtverečních a místo výčtu exponátů, zboží a služeb, které bylo možno obdivovat je mnohem jednodušší vyjmenovat, co na výstavě nebylo. Byl by to ovšem velmi krátký seznam, protože kdo v evropské lodní branži opravdu něco znamená, ten nesmí v Düsseldorfu chybět.

Stříkané izolace

Jako první jsme navštívili stánek firmy MARINE, která se zůčastňuje velethu již tradičně s hliníkovými čluny. O několik hal dále jsme potkali plachetnici lodní třídy OPTIMIST z výroby Dušana Srba – SRB RACING BOAT. Dušan své výrobky nevystavoval přímo, ale přes svého dealera, firmu JESSegelsport. V dalším pavilonu jsme narazili v těsné blízkosti na Petra Mikuláše u plachetnice CAFE a firmu DEREK, která vystavovala ve formě zmenšeného modelu svůj trimaran. Poslední českou firmou byla společnost CHTCHELKALINE s nafukovacími čluny ADVENTURE.Na výstavě představilo exponáty i několik českých firem. My jsme jich napočítali celkem pět.

Přejeme všem českým vystavovatelům, aby mohli vyhodnotit účast na výstavě jako úspěšnou a aby se jim vynaložené náklady brzy vrátily ve formě prodaných výrobků.

Napsal admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..