1

Téma: Labe

Tak co vlci, brázdíte ještě někdo vodu, nebo už jste na suchu? My teď byli celkem 3 víkendy po sobě a ještě zdaleka nekončíme. Navíc na Žernosekách šli pěkně okouni a štiky a bude líp!

Crownline 250 CR

2

Re: Labe

Ahoj. Tak ja uz jsem letos na suchu :-(. Takze snad pristi rok jestli to vyjde a zase to bude na vode, tak muzem pokecat.

Princess 412 Fly -- Volvo Penta 2 x 235HP (Diesel) --  " ENDLESS "

3

Jak jestli to zase vyjde? To je snad tutovka ne?

Crownline 250 CR

4

Ahoj ještě jsem v maríně v Žernosekách ,ale jen pro to že nemám čas odvést loď na zazimování

Bez lodě

5

Sullaco napsal:

Za normalnich okolnosti by to byla tutovka, uvidime jak to bude pristi rok vypadat s praci, protoze zatim to neni zadna slava, zamestnavatel se letos moc nepochlapil a nevypada to do budoucna moc valne. Ale tak snad uz se to k lepsimu obrati :-)

Princess 412 Fly -- Volvo Penta 2 x 235HP (Diesel) --  " ENDLESS "

6

tomas80 napsal:
Sullaco napsal:

Za normalnich okolnosti by to byla tutovka, uvidime jak to bude pristi rok vypadat s praci, protoze zatim to neni zadna slava, zamestnavatel se letos moc nepochlapil a nevypada to do budoucna moc valne. Ale tak snad uz se to k lepsimu obrati :-)

Neboj, vyjde to!!!

Crownline 250 CR

7

Ahoj vodáci, Želviáda 2011 na Cidlině je pomalu za humny!!
http://zelviada.webnode.cz/
9.4.2011 se bude konat 2. ročník sjezdu dolního toku Cidliny, první ročník se povedl nad očekávání dobře.
Sraz je na soutoku Cidliny s Labem, místo mašinky pojede mikrobus do Žehuně, autobus bude přistaven na soutoku od 8:30 - 9:30. Auta bude možné nechat rovnou v prostoru cíle a na start se dopravíte pohodlně autobusem. Na startu bude dostatek toalet, bude posílen sortiment občerstvení na trase, protože vodáci mají přád hlad i žízeň!
Startovné je 50,- Kč, každý účastník po uhrazení startovného dostane vodovzdornou pásku, kterou bude muset být označen po celou dobu konání akce.  Páska slouží pro identifikaci po trase a jako vstupenka na candrbál.
Program akce:
-start pod hrází Žehuňského rybníka cca 11:00 hod,
-sjezd řeky s patřičnými zastávkami na doplnění sil,
-cíl je v restaurace „Soutok“, tam řádně vrátíte lodě a výstroj!
Pokračování akce bude v restauraci „Soutok“,  zde bude vyhodnocení akce a kulturní vodácké vyžití!!
Restaurace „Soutok“ poskytne i ubytování v chatkách, pro vodáky za pouhých 50, -Kč.
Poplatek za auta a stany účastníci neplatí.
Pro účastníky akce  bude výběr jídel za jednotnou cenu!!
Večer se bude konat vodácký candrbál za účasti osvědčené skupiny HS Flexiband!!
Tak neváhejte a přihlaste se včas!! 
Srdečně vás všechny zve Želva a Vláďa Žák

8

Dnes rano se mi povedlo zaznamenat vzacny okamzik pritomnosti nakladni lodni dopravy v Tynci. Povazuji za vhodne se o tento vyjimecny moment podelit.

http://skoda.panda.cz/upload/Viky_UPLOAD/Fotografie0316C.jpg
http://skoda.panda.cz/upload/Viky_UPLOAD/Fotografie0320C.jpg
http://skoda.panda.cz/upload/Viky_UPLOAD/Fotografie0322D.jpg

** Romana R430 / Minimost 8ft **

www.seaflea.eu

9

zdravim-par volnych dnu pred nama-bude nekdo na hornim labi-podebrady-kolin-tynec?co takhle dat par kousku treba na sandberku?(soutok,tynec a pod)

10

Zni to zajimave, ale predpoved pocasi tomu zatim nepreje.

www.seaflea.eu

11

od soboty do stredy jsem na 927.5 ř.km-tak se stav

12

Predpoved pocasi sleduju peclive, mohlo by to vyjit. Ozvu se az budu vedet.

www.seaflea.eu

13

od pondeli 26.9. je na labi od obristvi po tynec odstavka tak je posledni sance jeste vyjet-bude nekdo nad kolinem?

14 Naposledy upravil: viky_cz (19-09-2011 18:28:27)

Mozna se hlasim. M.j. jsme se taky dlouho nevideli.

www.seaflea.eu

15

fajn ma byt hezky,ja budu na zakl. uz od patku a v sobotu je ve starem koline na lodenici akce-veterani

16

Nebudete teď někdo na Orlíku, budu tam poletovat teď od Pátku do Středy 28.9. Tak krásný Září jsem snad ještě nezažil, voda na Orlíku má 21°C u hráze, 6°C dole pod hrází. Je škoda být doma, na lodi je zatím krásně a jde i lyžovat.
Kdyby měl někdo cestu kolem, tak brnkněte, můžeme se někde sejít.
728287601

MAXUM 1900 Bowrider a Mercruiser 3,0 LX _ 112 032

17

Jak to je na Orlíku s lyžováním? Od hráze k zámku jsou dvě dráhy, ale obě soukromý, kolik za to vybíraj?

Jaguar 25 - s/y Sanru - Orlická přehrada

18 Naposledy upravil: packa (27-09-2011 17:16:49)

http://imageshack.us/photo/my-images/4/pic0542u.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/705/pic0540y.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/101/pic0538z.jpg/

ahoj-par fotek z sobotni akce na labi-stary kolin-veterani2011

19 Naposledy upravil: mirzik (27-09-2011 19:08:49)

Charlie napsal:

Jak to je na Orlíku s lyžováním? Od hráze k zámku jsou dvě dráhy, ale obě soukromý, kolik za to vybíraj?

U Trhovek chtějí 500,- na dopoledne a 500,- na odpoledne, mají sídlo na Trhovkách a patří to ke Sporthotelu Trhovky, někde na mám kontakt na správce dráhy. Musíš mít v papírech k lodi schválené lyžování od SPS a pojištění lodě (povinné ručení), jinak Tě nepustí.  Mezi Radavou a Chrástem mě na dráhu vůbec nepustili, patří to jachtklubu Barandov a jachtklubu Blovice, asi to mají napůl, dříve to patřilo pouze Blovičákům, ty na dráhu pouštěli v pohodě.

Bayliner 602 Capri

20

500 na celý dopoledne, nebo celý odpoledne? To celkem jde. Lyžaře zapsanýho mam, tak ještě splašit pojištění.

Jaguar 25 - s/y Sanru - Orlická přehrada

21

A nebo teď po sezoně u Trhovek už sbalili bojky a lyžujeme úplně všude :-) V týdnu není na vodě pomalu ani noha, o víkendu to byl ale fofr, krásně foukalo a tak to byl Orlík celej bílej. To jsme vytáhli lyže až večer, aby jsme neotravovali, ale byla to paráda, malej dal na lyžích v kuse od Popelíků do Bukovanský zátoky, tj asi 6,5km

MAXUM 1900 Bowrider a Mercruiser 3,0 LX _ 112 032

22

Dneska jsem se plavil z Veletova na Sandberk a zpatky, nic zvlastniho se nestalo az na to, ze jsem se kousek pod Sandberkem po proudu potkal osklivej parez. Nejdriv jsem ho nabral pridi a hned na to motorem. Uz jsem se videl na dne, to mam z toho, ze se kocham okolim. smile

Necekal jsem, jak muze metrovej parez zakerne plavat v urovni hladiny nastojato. Zkusil jsem ho nejak odstranit, ale nebylo ho za co chytit a ta potvora ma snad metrak. Snad ho odchytej v Koline na elektrarne.

www.seaflea.eu

23

neplanujete nekdo velikonoce na vode? pokud to pocasi a stav Labe dovoli-tak treba v nedeli ,,Soutok,,?
(sob. ve 12h v Tynci odemykani)

24

ano..
čekáme Vás v Týnci v maríně :-)

sekerky na led s sebou / jak to tak vypada /

25 Naposledy upravil: viky_cz (15-03-2013 14:00:03)

Jestli bude hnusne, tak to mne nase*e. Chtel jsem se plavit kolem Pardubic. Uvidime.

www.seaflea.eu