201

Re: Plavební ITInerář - testování na webu

jo-Sandberk ma taky pripojku-

202

Tak jsem po technicke prestavce dneska zase ITI zprovoznil.

Navstevnost logicky padla na 0, tak uvidíme, jak se z toho vzpamatuje.

** Romana R430 / Minimost 8ft **

www.seaflea.eu

203

Dneska mne postihla myslenka a protože to bylo po ranu, byla tak jednoducha, ze jsem ji hned i realizoval.
Když se ve vyhledavaci zvoli hledat palivo, ukazuje to nejen cerpaci stanice, ale i zásuvky.

Priklad ZDE.

Snad zdejsi elektrikari tuto formu propagace oceni. wink

www.seaflea.eu

204

viky_cz napsal:

Dneska mne postihla myslenka a protože to bylo po ranu, byla tak jednoducha, ze jsem ji hned i realizoval.
Když se ve vyhledavaci zvoli hledat palivo, ukazuje to nejen cerpaci stanice, ale i zásuvky.

Priklad ZDE.

Snad zdejsi elektrikari tuto formu propagace oceni. wink

Ty jsi ale "šikulka" smile

DRAGO Fiesta 660, Mercruiser 6 inline - 4,1 "cat" - 106 519

205

Upřesňuji ITInerář
Slapy - hotel Atlantida 101,1 km.
Kotviště pro hosty 200,- Kč/den, platí se v recepci hotelu, při konzumaci jídla v hotelu bude od ceny jídla odečteno.
Sjezd lodí v areálu hotelu za 1000,- Kč, nutno předem volat p. Kvasničku/602339900 (pouze jejich traktorem)

Bayliner  Ciera 2355 - Fousek

206

Fousek napsal:

Upřesňuji ITInerář
Slapy - hotel Atlantida 101,1 km.
Kotviště pro hosty 200,- Kč/den, platí se v recepci hotelu, při konzumaci jídla v hotelu bude od ceny jídla odečteno.
Sjezd lodí v areálu hotelu za 1000,- Kč, nutno předem volat p. Kvasničku/602339900 (pouze jejich traktorem)

JSI SI JISTÝ,ŽE JE PRAVDA CO VÝšE UVÁDíš???
Ještě nedávno stálo spoštění nebo vytažení lodě 500,- a pokud vím 200,-za kotvení se odečítá při konzumaci nad 1000,-

bootcentrum

207

Spuštění lodě je opravdu za litr...

RINKER Fiesta VEE 250  Mercruiser V8 350 MAG

208

Ahoj,

vidím že poslední záznam do databáze ITIneráře   je   2017-06-06 09:02:19

Je itinerář ještě v provozu? resp. jestli se používá a jak se osvědčil?

209

Ahoj.

V provozu je a podle Toplistu ma v letnich mesicich cca 7-15 navstev kazdy den, coz je stabilne malo, ale uplne zbytecnej asi není.

S aktualizacema je to malinko tezsi, jelikož jsem byl skoro jedinej, kdo něco vkládal a letos na to nejak nebyl cas.

www.seaflea.eu

210

viky_cz napsal:

Ahoj.

V provozu je a podle Toplistu ma v letnich mesicich cca 7-15 navstev kazdy den, coz je stabilne malo, ale uplne zbytecnej asi není.

S aktualizacema je to malinko tezsi, jelikož jsem byl skoro jedinej, kdo něco vkládal a letos na to nejak nebyl cas.

Zbytečnej určitě není, je super, je tam mraky informací, jen jsem chtěl vědět, jestli můžeme my ze strany magazínu nějak pomoct

211

Je to asi na delší diskuzi, samozrejme budu rad za jakoukoliv pomoc, uz třeba jenom s updatem integrace do nového fora (Itinerar vyuziva zdejsi loginy).

Je taky jasny, ze ani kod ani grafika nejsou zrovna na urovni, ty data by jiste sly prezentovat i lip, ale není v mych silach to lip napsat. Další věc je samozrejme aktualizace dat, coz teda moc nezvladam, protože zdaleka nemam obepluty co bych chtěl. big_smile

www.seaflea.eu

212

viky_cz napsal:

Je to asi na delší diskuzi, samozrejme budu rad za jakoukoliv pomoc, uz třeba jenom s updatem integrace do nového fora (Itinerar vyuziva zdejsi loginy).

Je taky jasny, ze ani kod ani grafika nejsou zrovna na urovni, ty data by jiste sly prezentovat i lip, ale není v mych silach to lip napsat. Další věc je samozrejme aktualizace dat, coz teda moc nezvladam, protože zdaleka nemam obepluty co bych chtěl. big_smile

Hlavně by nebylo vůbec špatné aktualizovat připojování k databázi z mysql na PDO nebo apoň mysqli, abychom mohli  využívat novější PHP verzi a s ní spojené nové funkce.

Mladý nadšenec do IT a programování. Více informací, projekty a plno dalšího najdete na mém osobním blogu Kudris.cz