1

Téma: prodlouzeni oje privesu

Nemate nekdo vyzkouseny napad na prodlouzeni oje privesu na couvani do vody a tahani ven. Mam tyc zabka - 3m tyč - koule, ale pri couvani je to problem, protoze se to lame.
Videl jsem tady nekde sklopnou tyc, ktera se zaaretovala a byla pevna, ale to je kratky, u myho vleku cca1,2m.
Jeste jinej napad ?

2

Re: prodlouzeni oje privesu

já chtěl dělat prodlužování oje dlouhou trubkou, na vlek zespodu pevně uchytit kouli, a na trubce by byla u strany vleku čuba (ta by šla na tu uchycenou kouli), tak koule (ta by šla do čuby vleku) a pak už jen na konci trubky čuba na zapřažení za auto. Uchycení na vleku je potom pevné.

Jaguar 25 - s/y Sanru - Orlická přehrada

3

jo to by slo, dobrej napad

4

Já jsem to chvilku měl vloni.
Na V oj jsem přišrouboval 30cm jekl. Do něj jsem pak zasunul konec 6m jeklu a zajistil čepem. Na druhym konci byla normální čuba, kterou jsem zapojil k tažnýmu auta. Fungovalo to dobře, ale mělo to jednu chybu....

Zajel jsem s vlekem do vody, pak jsem s lodí najel na vlek a potřeboval jsem, aby mě manželka vytáhla ven. Přece se nebudu máchat ve vodě, že? :-) Jenomže pro manželku byl nepřekonatelnej problém rozjet se s tou soupravou do kopce. :-))

Prodlužovací tyč jsem tedy zahodil a koupil jsem naviják. Mačkat knoflíky už manželka zvládá bravurně a vytažení lodě je teď hračka. :-)))

5

to je varianta na vytazeni z vody, me jde spis o to, to do ty vody zatlacit treba po piscitym brehu a tam je nutny to pevny spojeni

6

Zdenda napsal:

Jenomže pro manželku byl nepřekonatelnej problém rozjet se s tou soupravou do kopce.

To neni vada, to je vlastnost. smile

** Romana R430 / Minimost 8ft **

www.seaflea.eu

7 Naposledy upravil: JPfish (29-11-2017 19:18:18)

Pokuď někdo poptává kouli na tyč, tak já jsem také hledal a původně chtěl na vrakáč,ale za 179kaček nakonec objednal zde a je na 3,5tuny.  www.alza.cz/hobby/koule-do-oka-pr-50-mm-d3921790.htm

8

Sorry za OT, ale to si delate kozy, ze Alza uz prodava i toto smile ?

Princess 412 Fly -- Volvo Penta 2 x 235HP (Diesel) --  " ENDLESS "

9

Tak ona Alza začíná být a snaží se být jako Amazon. Prodává zboží jiných.

Crownline 250 CR

10 Naposledy upravil: JPfish (30-11-2017 08:41:42)

tomas80 napsal:

Sorry za OT, ale to si delate kozy, ze Alza uz prodava i toto smile ?

I rybářské potřeby a i auto  za tři mega tam koupíš :-))
www.alza.cz/search.htm?exps=auto