1

Téma: Motor Tohatsu 3.5 PS -

Dobrý den všem, jak jezdím na ryby už výlučně elektromotorem Minn Kota Traxxis 45, tak jsem na Tohatsu nějak rok zapoměl. Byl uskladněný v teple, ale bohužel jsem nevyjel benzín a něco tam v nádrži zůstalo. Po 14 - ti měsících jsem benzin vyměnil, ale nenatočil. Karburátor jsem vybral, pročistil, nevím sice jestli správně, ale snažil jsem se. Nenaskočí a nenaskočí. Motor je starý 5 let a byl koupen jako nový, najeto má tak 70 motohodin, víc ne, moc jsem ho nepoužíval, mám ještě 5 PS. Svíčku jsem dal novou.  Můžete mi prosím poradit, na co se při opravě zaměřit? Děkuji moc.

2 Naposledy upravil: david (04-12-2017 13:56:20)

Re: Motor Tohatsu 3.5 PS -

Opravoval jsem něco podobného, totálně nabobtnalá gumička v palivovém ventilu, nepustila ani kapku. Když povoliš vypouštění šroubek tak teče?
Spínač výtrhovky je ok? Jiskru háže?

3

Re: Motor Tohatsu 3.5 PS -

Ano, benzin teče, to jsem zkoušel, jiskru taky, ale zdálo se mi, že nic moc, spíše nic, musím do větší tmy, může to být výtrhovka, nechal jsem ji zasunutou, blbec, je to takové protlačené, možná to bude ono, děkuji, zkusím.

4

Re: Motor Tohatsu 3.5 PS -

pro jistotu jsem výtrhovku vyndal po přečtení tvého příspěvku na uskladněném Suzuki Df2,5,je to hodně tvrdý plast a nějak se mi nechce věřit,že by se vymačkal,každopádně děkuji